Hírek
2011. November 30. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Jönnek a gyári tuningos Volvók - VIDEÓ

Ha kevés az S60 300 lóereje, hamarosan vehetünk még hozzá 25-öt.
Változnak az idők. Nem is olyan régen a Volvo még egyet jelentett a felelősségteljes és konzervatív családapák nyugodt és biztonságos közlekedési eszközével. Mostanában viszont új szelek fújnak Svédországban is, hiszen a C30 és az S60 már egy sportosabb, fiatalosabb irányvonalat képvisel. Így a német konkurenciához hasonlóan szép lassan a Volvónál is érik valamiféle gyári sportrészleg, amit többek között a WTCC szerepléssel és a most piacra dobott, utólagos teljesítménynöveléssel készítenek elő.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.