Hírek
2011. Július 30. 14:13, szombat |
Külföld
Forrás: HírTV
Két szerencsétlenség történt egy nap alatt – 19 halott

Egy nap alatt két bányaszerencsétlenség történt Ukrajnában, ezekben 19 ember vesztette életét.
17-en abban a robbanásban haltak meg, amely hajnali két óra körül történt az ország keleti részén. A detonáció következtében további tíz ember eltűnt. Az esetnek két súlyos sebesültje is van. A másik szerencsétlenség szintén a Donyeck-medencében volt: egy másik bányában egy munkagép borult fel, és több vájárt elsodort. A két halálos áldozaton kívül a szerencsétlenségnek sérültjei is vannak. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld
Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne
Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne
2025. Április 14. 07:46, hétfő | Külföld
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna ameri
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna amerikai használatáról és a kínai befolyás visszaszorításáról.
2025. Április 12. 07:46, szombat | Külföld
Hszi Csin-ping: a vámháborúnak nincs győztese
2025. Április 12. 07:43, szombat | Külföld
Fehér Ház: Donald Trump különmegbízottja közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyinnal a tűzszünet előmozdítása érdekében
Az amerikai elnöki különmegbízott Oroszországban közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyin elnökkel az ukrajnai tűzszünet előmozdítása érdekében – közölte a Fehér Ház szóvivője pénteken.