Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2012. Május 04. 07:25, péntek | Helyi sport
Forrás: ONKCe

Nem sikerült a döntőbe jutás

Nem sikerült a döntőbe jutás

Az orosházi Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont csapata Nyíregyházán a Diákolimpia V. korcsoportos országos elődöntőjében lépett pályára.

A házigazdákat 23 gólos különbséggel legyőztük. A folytatásban következett a Debrecen, akiknek túl nagy előnyt adtunk, amit a végére már nem tudtunk lefaragni.

Diákolimpia V. korcsoportos országos elődöntő (Nyíregyháza)
Eredményeink:
Táncsics (Orosháza) – Kölcsey (Nyíregyháza): 36-13 (19-8)
Az orosházi csapat gólszerzői: Szöllősi D. 14, Ulmann 7, Telek 6, Horváth 3 (1), Kónya 2 (1), Molnár 2, Popol 1, Szöllősi S. 1.
A nyíregyházi csapat legjobb dobói: Horváth 8, Vajda 3.
Kiállítások: 4, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 3/2, ill. 2/1.

Táncsics (Orosháza) – Csokonai (Debrecen): 22-26 (10-16)
Az orosházi csapat gólszerzői: Kónya 4 (1), Szöllősi D. 4, Ulmann 4, Horváth 3, Telek 3 (1), Molnár 2, Kránitz G. 1, Szöllősi S. 1 (1).
A debreceni csapat legjobb dobói: Dáné 8, Karacs 5, Takács 5.
Kiállítások: 6, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/4.

Marton Richárd: – A nyíregyházi csapat ellen papírforma eredmény született, míg a Debrecen elleni első negyedórát odaajándékoztuk az ellenfélnek, akik éltek a lehetőséggel.

Csapatunk tagjai: Ádász Diána, Horváth Dorina, Kónya Kinga, Kránitz Gréta, Molnár Beatrix, Popol Petra (Csorvási SK), Szöllősi Dalma, Szöllősi Stella, Telek Klára (Békéscsabai Előre NKSE), Ulmann Bernadett, Zvolenszky Nóra (OKSC), Zsedényi Eszter (OKSC).
Testnevelő tanár: Marton Richárd.

Címkék: kézilabda, ONKC, Sport

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár

Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"

TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.

2025. Április 09. 07:38, szerda | Életmód

Csökkent az infláció

NGM: jelentős hatása van az árréscsökkentésnek: az infláció már márciusban 4,7 százalékra esett.

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.